Basın Danışmanlığı 2017-02-23T10:01:08+00:00

Siz de firmanızın ulusal basında istediğiniz gibi yer almasını ister misiniz ?

Siz de firmanızın ulusal basında istediğiniz gibi yer almasını ister misiniz ?

Piyasaya yeni bir ürün sunuyorsunuz ..

Bir promosyon duyurusu yapmak istiyorsunuz ..

Ofisinizi taşıdınız veya şirketinizin yıldönümünü kutluyorsunuz..

Şirketinizle ilgili bu kadar çok duyurulabilecek haber varken , siz halâ basında yer almadınız mı ?

Markanızın tanınması , konuşuluyor olması firmanızın kurumsal kimliği açısından oldukça önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri olarak hazırlıyoruz.Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimizin kapsamı

Metin Yazarlığı: Basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz konuyla ilgili,ilgi çekici, farklı, medyada kullanıma uygun metinlerin haber değeri kazandırılarak hazırlanması.

Basın Danışmanlığı: Hazırlanan haberin basın kuruluşlarına servisini yaparak gerekli kamuoyunun oluşturulması.

Medya Takip: Medyada yayınlanan haberlerinizin izlenmesi ve size rapor olarak sunulması.

Hazırladığımız haberlerin ulusal basında sıklıkla yayınlanması ve geniş yankı uyandırması, basın danışmanlığı hizmetinde Türkiye’de en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır.

Basın Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın basında etkili olarak yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede marka değeri ve markanın bilinirliği artacaktır.
Basın Danışmanlığı hizmetini basında yer almak, markanın bilinirliğini arttırmak ve hedef kitleye en iyi şekilde ulaşmak isteyen firmalar almalıdır.
Basın Danışmanlığı sayesinde markanız bilinir hale gelerek değer kazanacaktır. Bu sayede rakip firmaların önüne geçecek ve kazancını önemli miktarda artacaktır.
Basın Danışmanlığı çok geniş bir hizmettir. Basında yer alan haberlerin kontrolü, bu haberlerin markanın değerini artacak şekilde planlanması ve çalışmanın rapor halinde sunulması Basın Danışmanlığı hizmetinin büyük kapsamı olarak söylenebilir.
Basın Danışmanlığı hizmetinin standart bir süresi yoktur. Firmanın isteklerine ve beklentilerine göre değişmektedir.
Basın Danışmanlığı hizmetinde amaç basında çıkan marka değerini zarar verecek haberlerin yerine markanın değerini arttıracak haberlerin yer almasını sağlamaktadır. Bu hizmet için firmamız garanti vermektedir.
Bası Danışmanlığı hizmetinden faydalanmak için sitemizde bulunan iletişim bölümünü kullarak ilgili departmana ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bölümden aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için de kullanabilirsiniz.
Referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Sosyal Medya Danışmanlığı
İtibar yönetimi