fbpx

Hotel Channel Manager-diens

werk-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Ons bied 'n kanaalbestuurder-diens aan hotelle. Ons verseker dat hotelle ingesluit is by gewilde hotelverkoopwebwerwe wat digitaal dien. Saam met die vennote waarmee ons werk, bied ons die geleentheid om alle verkoopkanale effektief en op datum te gebruik, en sodoende kan hotelle hul inkomste in digitale media moeiteloos verhoog. Ook jy, Kobimedia A.Ş. Vul die onderstaande vorm in as u u inkomste wil verhoog deur gebruik te maak van die kennis van die onderneming.

afAfrikaans
Bel nou-knoppieRoep nou