fbpx

استشارات الصحافة

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

الصحف

هل ترغب في أن تظهر شركتك في الصحافة الوطنية كما يحلو لك؟

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

لماذا تعتبر خدمة الاستشارات الصحفية مهمة؟

أصبحت خدمة الاستشارات الصحفية سمعة رقمية للشركات بالتوازي مع تطور الصحافة الرقمية. مع وعي العملاء ، تصبح المعلومات التي يتم إدخالها إلى Google حول الشركة مرجعًا للعملاء. لذلك ، تصبح الأخبار الموجودة على مواقع الويب الخاصة بشركة تتلقى خدمة الاستشارات الصحفية مرجعًا إيجابيًا للعملاء بفضل البحث في محركات البحث. الأخبار المنشورة في نطاق خدمة الاستشارات الصحفية لدينا تساهم أيضًا بشكل كبير في تحديد مكانة العلامة التجارية للشركات. من المرجح أيضًا أن يجدك الأشخاص الذين يبحثون عن خدمة أو منتج متعلق بمجالك. من خلال جعل عملائك الحاليين أكثر ثقة في هوية شركتك ، يزيد ولاء العملاء أيضًا.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

يجب تقديم خدمات الاستشارات الصحفية من قبل الشركات التي ترغب في أن تكون في الصحافة لزيادة الوعي بعلامتها التجارية والوصول إلى جمهورها المستهدف بأفضل طريقة.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

بفضل Press Consultancy ، ستصبح علامتك التجارية معروفة وستكتسب قيمة. بهذه الطريقة ، سوف تتقدم على الشركات المنافسة وستزيد أرباحك بشكل كبير.

الاستشارات الصحفية هي خدمة واسعة للغاية. يمكن قول السيطرة على الأخبار في الصحافة ، وتخطيط هذه الأخبار بطريقة تزيد من قيمة العلامة التجارية ، وتقرير الدراسة كجزء من خدمة الاستشارات الصحفية.

لا توجد مدة قياسية لخدمة الاستشارات الصحفية. يختلف حسب رغبات وتوقعات الشركة.

الغرض من خدمة الاستشارات الصحفية هو التأكد من أن الأخبار التي ستزيد من قيمة العلامة التجارية بدلاً من الأخبار التي ستضر بقيمة العلامة التجارية في الصحافة. تقدم شركتنا ضمانًا لهذه الخدمة.

للاستفادة من خدمة الاستشارات الصحفية ، يمكنك الوصول إلى القسم ذي الصلة لدينا باستخدام قسم الاتصال على موقعنا على الإنترنت. يمكنك أيضًا استخدام صفحة الاتصال الخاصة بنا للعثور على إجابات لأسئلتك.

arArabic
اتصل الان