fbpx

خدمة مدير قناة الفندق

العمل - 5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

شركة كوبيميديا Ş. ، نحن نقدم خدمة إدارة القنوات للفنادق. نحن نضمن إدراج الفنادق في مواقع مبيعات الفنادق الشهيرة التي تخدم رقميًا. جنبًا إلى جنب مع الشركاء الذين نعمل معهم ، نوفر الفرصة لاستخدام جميع قنوات المبيعات بشكل فعال ومحدث. وبهذه الطريقة ، يمكن للفنادق زيادة عائداتها من الوسائط الرقمية دون عناء. أنت أيضًا ، Kobimedia A.Ş. إذا كنت ترغب في زيادة دخلك من خلال الاستفادة من معرفة الشركة ، فما عليك سوى ملء النموذج أدناه.

arArabic
زر الاتصال الآناتصل الان