fbpx

Basın danışmanlığı 2019

Şirketinizle ilgili ulusal basında yer alan , doğru yapılmış daha çok haber , daha çok güç demektir. Başarı öykünüz, mesleğinizdeki yeni trendler, şirketinizin piyasaya sunmak için hazırlandığı yeni ürünleri, sektörünüzdeki yeni gelişmeler , kurumsal sosyal sorumluluk projeleriniz, şirketinizin düzenlediği kutlamalar, yeni yıl hedefleriniz , global pazardaki konumunuz.. Bunların hepsi haber değeri olan , medyadaki itibarınızı sağlamlaştıracak değerlerinizdir.

Basın danışmanlığı hizmeti ve basın ile ilişki çok önemlidir. Haberiniz medyada yer almadan önce ; Kobimedya olarak önemli olan her konu tarafımızdan incelenir. Markanızın ve kurumsal iletişiminizin doğru ve net bir şekilde yapılması için haberleriniz çok değerlidir. Çıkabilecek yanlış bir haber kurumsal algınızı negatif etkileyecektir.

Kobimedya olarak , 13 yıldır haberin içeriğinden, yer alacak fotoğrafa , yayınlanmasından medya takibine kadar her detayında basın danışmanlığı hizmetini müşterilerimize eksiksiz sunuyor, yayınlanan binlerce haberimizle sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara