fbpx

Консултации за пресата

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

вестници

Искате ли вашата компания да бъде представена в националната преса, както желаете?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Защо е важна пресконсултантската услуга?

Консултантската услуга за пресата се превърна в цифрова репутация за компаниите паралелно с развитието на дигиталната журналистика. С информираността на клиентите, информацията, въведена в Google за компанията, се превръща в справка за клиентите. Следователно новините на уебсайтовете на компания, която получава услуга за консултации по пресата, се превръщат в положителна справка за клиентите благодарение на търсене в търсачките. Новините, публикувани в рамките на нашата пресконсултска услуга, също допринасят значително за позиционирането на марките на компаниите. Хората, които търсят услуга или продукт, свързани с вашата индустрия, също са по-склонни да ви намерят. Като правите съществуващите си клиенти по-уверени във вашата корпоративна идентичност, лоялността на клиентите също се увеличава.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Консултантските услуги за пресата трябва да се предоставят от компании, които искат да бъдат в пресата, за да повишат информираността за своята марка и да достигнат до целевата си аудитория по най-добрия начин.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Благодарение на Press Consultancy, вашата марка ще стане известна и ще придобие стойност. По този начин ще изпреварите конкурентните компании и печалбите ви ще се увеличат значително.

Консултацията за пресата е много широка услуга. Контролът на новините в пресата, планирането на тези новини по начин за увеличаване на стойността на марката и отчитането на проучването може да се каже като част от услугата за консултации в пресата.

Консултантската услуга за преса няма стандартна продължителност. Тя варира според желанията и очакванията на компанията.

Целта на услугата за консултации за пресата е да гарантира, че новините, които ще увеличат стойността на марката, вместо новините, които ще навредят на стойността на марката в пресата. Нашата компания дава гаранция за тази услуга.

За да се възползвате от услугата за консултации в пресата, можете да се свържете с нашия свързан отдел, като използвате секцията за контакт на нашия уебсайт. Можете също да използвате нашата страница за контакт, за да намерите отговори на вашите въпроси.

bg_BGBulgarian
Обади се сега