fbpx

Usluga hotelskog kanala

rad-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Hotelima nudimo uslugu voditelja kanala. Osiguravamo da su hoteli uključeni u popularne web lokacije za prodaju hotela koje poslužuju digitalno. Zajedno s partnerima s kojima surađujemo, nudimo mogućnost efikasne i ažurne upotrebe svih prodajnih kanala, na taj način hoteli bez napora mogu povećati svoje prihode u digitalnim medijima. I ti, Kobimedia A.Ş. Ako želite povećati svoj prihod iskorištavanjem znanja kompanije, samo ispunite donji obrazac.

bs_BABosnian
Nazovite odmah