fbpx

Hotel Channel Manager-service

arbejde-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Vi tilbyder en kanaladministrator-service til hoteller. Vi sikrer, at hoteller er inkluderet i populære hotelsalgssider, der fungerer digitalt. Sammen med de partnere, vi samarbejder med, tilbyder vi muligheden for at bruge alle salgskanaler effektivt og opdateret. På denne måde kan hoteller uden problemer øge deres indtægter i digitale medier. Også du, Kobimedia A.Ş. Hvis du ønsker at øge din indkomst ved at udnytte virksomhedens viden, skal du blot udfylde nedenstående formular.

da_DKDanish
Ring nu