fbpx

Hotel Channel Manager Service

work-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Wir bieten Hotels einen Channel-Manager-Service an. Wir stellen sicher, dass Hotels in beliebten Hotelverkaufsstellen enthalten sind, die digital bedient werden. Zusammen mit den Partnern, mit denen wir zusammenarbeiten, bieten wir die Möglichkeit, alle Vertriebskanäle effektiv und aktuell zu nutzen. Auf diese Weise können Hotels ihre Einnahmen in digitalen Medien mühelos steigern. Sie auch, Kobimedia A.Ş. Wenn Sie Ihr Einkommen steigern möchten, indem Sie das Wissen des Unternehmens nutzen, füllen Sie einfach das folgende Formular aus.

de_DEGerman
Jetzt anrufen ButtonJetzt anrufen