fbpx

Dijital ajans ile dijital dönüşüm

Dijital dönüşüm artık her firmanın gündeminde ve önceliğinde üst sıralarda yer almaya başladı. Öyle ki bu dönüşüm iş dünyasını adeta yeniden şekillendiriyor. Her sektörde büyük değişimler yaşanıyor. Ancak kurumların birçoğu dijitalleşme yolculuğunda ne yapacağını ve nasıl başlayacağını tam olarak bilmeden yüzeysel bilgilerle dönüşümü başlatmaya çalışıyor. Süreç başlarken şirketin başka bir departmanında çalışan ve bu işi basit zannederek “ ben bu işi yaparım çok kolay “ diyen , muhtemelen sosyal medya ile arası diğer çalışanlara göre daha yüksek bir personeline emanet ediyor. Bu personel belki iyi niyetinden , belki de çalışanlar arasında fark yaratmak amacıyla üstlendiği bu işle aslında şirketine zarar veriyor. Çünkü bir süre sonra bu tür çalışmalardan nasılsa bir faydası yok biz eski, bildiğimiz sisteme dönelim diyerek personelden sonraki en büyük 2.hata yapılarak vazgeçiliyor. Oysa sizin personeliniz bu işin eğitimini almamış ve profesyonel olarak işe yıllarını harcamamış. Sonucun başarısız olması kaçınılmaz.

Bu firmalar eski usül sistemlerin içinde kaybolurken dijital dönüşüm, 2019 yılında da emin adımlarla birçok şirket tarafından gerçekleştirilmeye devam edecek.

Profesyonel düşünen firmalar neyi farklı yapıyor ? Bu işin kanıtlanmış referansları ile ciddi tecrübe sahibi dijital ajanslara bırakılması gerektiğini biliyor. Markasını hedef tüketicisi ile iyi bir iletişim stratejisi kurmasını sağlayacak dijital pr ajanslarına emanet ediyor.

Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara