fbpx

Dijital alışveriş yapan dijital tüketici grubu

Dijital tüketici kitlesi arttıkça dijitalleşme yatırımları da artıyor. Dijital alanları oldukça sık kullanan tüketiciler aynı zamanda daha çok harcayan tüketici grubuna giriyor. Bu tüketici grubu için karar verme sürecindeki en önemli unsur pratiklik. Haber sitelerine giren, gündemi , modayı sık takip eden, sinema izleyen kesim de aynı kitle. Anında fiyat karşılaştırması yapıyor, ürün özelliklerini inceliyorlar. E-ticaret sektörünün büyümesinde büyük katkıları yadsınamaz.

Şirketler piyasaların sıkıntılı olduğu bu dönemde bahsettiğimiz potansiyel müşterileri kalıcı müşteriye dönüştürme çabası içinde olmalı. Markası için işlevsel kurduğu dijital altyapı ile tüketicinin taleplerine, alışveriş sıklığına, tercihlerine göre stratejiler geliştirmelidir


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara