fbpx

Dijital Dönüşümün Ekonomiye Etkisi

Dijital dönüşüm tüm dünyada son derece hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bireyler geliştikçe şirketler, şirketler güçlendikçe ülkeler gelişir. Türkiye e-ticaret sektöründe son yıllarda sağlıklı bir büyüme içinde. Bu durum ne kadar çok pozitif yönde artarsa o kadar küresel rekabet gücümüz artar, ülke ekonomimiz sağlamlaşır. Ülkemizde sektörlerindeki öncü kuruluşlar özellikle 2018 yılında her alanda olduğu gibi dijital dünyada da örnek teşkil edecek çalışmalarını büyüttüler, yatırımlarını hızlandırdılar ve Türkiye’de dijital dönüşüm ciddi oranda gelişti. 2019 yılında da bu alanda yatırıma önem vererek hızla gelişmeye devam edecekler. E-ticaret sayesinde dijitalleşen şirketler, orta ölçekli şirketlere de ilham veriyor.

Teknolojilerini yenilemeyen , dijital gelişmeye ayak uyduramayan , kısaca kendilerini güncellemeyen şirketler zaman geçtikçe dönüşümün uzağında kalacaklar. Rekabet ortamının dışında kalmamak için, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda dijital yatırımlara başlamaları gerekmektedir.

Öncelikle sektörünüzde Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek bu süreci başlatabilirsiniz. Kobimedya’nın sunduğu danışmanlık ve hizmetler hakkında bilgi almak için bu linkten bize ulaşın.


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara