fbpx

Dijital pr ajansı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Dijitalleşmek; halâ geleneksel reklam yöntemlerinden kopamayan firmaların adeta kabusu. Ancak potansiyel müşterilerin artık sürekli online olduğu bu dönemde, firmaların dijital eğilimleri takip ederek kendilerine entegre etmesi kaçınılmaz bir gerçek. Bu trende uymayan şirketler en iyi ihtimalle yerinde saymaya çoğu kez gerilemeye devam edecekler. Dijital pazarlama, ekonomik krizin her geçen gün yukarı bir ivme gösterdiği 2017 yılında çok daha kıymetli .Ancak görüyoruz ki şirketler dijital marka yaratmaya çalışırken, sosyal medya yönetiminin ilerisine gidemiyorlar. Oysa hedef kitleye yönelik algı yönetimi, itibar yönetimi, mobil pazarlama, web pazarlama, online müşteri yönetimi, Google optimizasyonu gibi dijital pazarlama süreçleri de markaya entegre edilmelidir.

Kobimedya A.Ş. müşterilerinizle çok iyi iletişim kurmanızı sağlayan, şirketinizin kültürünü özümseyen, bu kültüre uygun özel içeriklerle ve sadece Kobimedya’ya ait özgün dijital ajans hizmetlerimizle zirvede olmanız için yanınızda olan güçlü bir pr ajansı olmaya devam etmektedir.


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara