fbpx

E-ticaret siteleri Anadolu’da büyük yükselişte

Türkiye’de ortalama olarak 10 milyon kişi online olarak internetten alışveriş yapıyor. Bu 10 milyonluk kesimin 4 milyonunu Anadolu insanımız oluşturuyor.

En çok hangi ilde internetten alışveriş arttı diye sorsak çok büyük bir çoğunluk İstanbul yanıtını verecektir. Oysa ülkemizde son 6 ay içerisinde e-ticaret sitelerinden alışveriş yapanların en fazla arttığı şehir % 156 ile Yalova oldu. Yalova’nın ardından internetten alışverişin en çok arttığı 2.şehir %106 lık artış oranı ile Mardin. Anadolu’da internet kullanım oranının artması ile önümüzdeki aylarda bu rakamların daha da yükselmesi bekleniyor.

Web tasarım sizin internetteki yüzünüzdür. Ne kadar güçsüzse, kullanımı ne kadar zorsa o kadar çok çalışmak zorunda kalırsınız. Bu konularda profesyonel hizmet almak isterseniz bu linkten http://kobimedya.com/iletisim/ ulaşabilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile sektöre yeni adım atacak firma veya bireyin bilinçlendirilmesi sağlanacaktır. Yaşayarak öğreneceği sıkıntılar ve ciddi maddi zarara girmesi önlenir.

tr_TRTurkish
Hemen Ara