fbpx

E-ticaret siteniz yeterli mi?

Şirket yöneticilerinin bir kısmı tüm teknolojik gelişmelere , mobil ticaretin yükseliş trendine rağmen dijital pazarlama kavramına oldukça uzak. Tek bildikleri maliyetleri düşürmek olan bu yöneticiler stratejilerini de yalnız maliyet tabanlı yapmakta.

Oysa bir gerçek var ki artık mobilde ve internette yoksanız maalesef silinir gidersiniz. E-ticaret siteleri potansiyel müşteriye ulaşmakta çok hızlıdır. Ancak web sitesi yetersiz görünen bir şirket, müşterinin gözünde kalitesiz bir izlenime sebep olur. İyi tasarlanmış bir web sitesi her şeyden önce şirket için prestij demektir. Bu yüzden zayıf tasarıma , güncellememiş görüntüye sahip e-ticaret siteleri hedef müşterisini ilk 30 saniyede kaybediyor. Çünkü internetten alışveriş yaparken en büyük sorunu güven olan müşteri, web sitesi güçsüz markalara itibar etmiyor. Alışveriş yapması için iyi bir ilk izlenim müşteri için olmazsa olmaz.

Web tasarım sizin internetteki yüzünüzdür. Ne kadar güçsüzse, kullanımı ne kadar zorsa o kadar çok çalışmak zorunda kalırsınız. Bu konularda profesyonel hizmet almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile sektöre yeni adım atacak firma veya bireyin bilinçlendirilmesi sağlanacaktır. Yaşayarak öğreneceği sıkıntılar ve ciddi maddi zarara girmesi önlenir.

tr_TRTurkish
Hemen Ara