fbpx

Υπηρεσία Διαχειριστή καναλιού ξενοδοχείου

εργασία-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. ,., Προσφέρουμε μια υπηρεσία διαχειριστή καναλιών σε ξενοδοχεία. Διασφαλίζουμε ότι τα ξενοδοχεία περιλαμβάνονται σε δημοφιλείς ιστότοπους πωλήσεων ξενοδοχείων που εξυπηρετούν ψηφιακά. Μαζί με τους συνεργάτες με τους οποίους συνεργαζόμαστε, προσφέρουμε την ευκαιρία να χρησιμοποιήσουμε όλα τα κανάλια πωλήσεων αποτελεσματικά και ενημερωμένα. Με αυτόν τον τρόπο, τα ξενοδοχεία μπορούν να αυξήσουν εύκολα τα έσοδά τους στα ψηφιακά μέσα. Κι εσείς, επίσης, η Kobimedia A.Ş. Εάν θέλετε να αυξήσετε το εισόδημά σας εκμεταλλευόμενοι τις γνώσεις της εταιρείας, συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα.

elGreek
Κουμπί κλήσης τώραΚάλεσε τώρα