fbpx

Συμβουλευτική Τύπου

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

εφημερίδες

Θα θέλατε να εμφανίζεται η εταιρεία σας στον εθνικό τύπο όπως θέλετε;

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Γιατί είναι σημαντική η συμβουλευτική υπηρεσία τύπου;

Η υπηρεσία συμβούλων τύπου έχει γίνει ψηφιακή φήμη για εταιρείες παράλληλα με την ανάπτυξη της ψηφιακής δημοσιογραφίας. Με την επίγνωση των πελατών, οι πληροφορίες που εισάγονται στο Google σχετικά με την εταιρεία καθίστανται αναφορά για τους πελάτες. Επομένως, οι ειδήσεις στους ιστότοπους μιας εταιρείας που λαμβάνει μια υπηρεσία παροχής συμβουλών τύπου γίνεται θετική αναφορά για τους πελάτες χάρη στην αναζήτηση στις μηχανές αναζήτησης. Οι ειδήσεις που δημοσιεύονται στο πλαίσιο της υπηρεσίας συμβούλων τύπου μας συμβάλλουν επίσης σημαντικά στη θέση των εταιρειών στο εμπορικό σήμα. Τα άτομα που αναζητούν μια υπηρεσία ή ένα προϊόν που σχετίζεται με τον κλάδο σας είναι επίσης πιο πιθανό να σας βρουν. Καθιστώντας τους υπάρχοντες πελάτες σας πιο σίγουρους για την εταιρική σας ταυτότητα, η αφοσίωση των πελατών αυξάνεται επίσης.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Οι υπηρεσίες παροχής συμβουλών τύπου θα πρέπει να παρέχονται από εταιρείες που θέλουν να είναι στον Τύπο, να αυξάνουν την ευαισθητοποίηση για την επωνυμία τους και να προσεγγίζουν το κοινό-στόχο τους με τον καλύτερο τρόπο.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Χάρη στην Press Consultancy, η επωνυμία σας θα γίνει γνωστή και θα κερδίσει αξία. Με αυτόν τον τρόπο, θα ξεπεράσετε τις αντίπαλες εταιρείες και τα κέρδη σας θα αυξηθούν σημαντικά.

Η παροχή συμβουλών τύπου είναι μια πολύ ευρεία υπηρεσία. Ο έλεγχος των ειδήσεων στον τύπο, ο σχεδιασμός αυτών των ειδήσεων με τρόπο που να αυξάνει την αξία της μάρκας και η αναφορά της μελέτης μπορεί να θεωρηθεί ως μέρος της υπηρεσίας Press Consultancy.

Η υπηρεσία παροχής συμβουλών τύπου δεν έχει τυπική διάρκεια. Διαφέρει ανάλογα με τις επιθυμίες και τις προσδοκίες της εταιρείας.

Ο σκοπός της υπηρεσίας παροχής συμβουλών τύπου είναι να διασφαλίσει ότι οι ειδήσεις που θα αυξήσουν την αξία της μάρκας αντί των ειδήσεων που θα βλάψουν την αξία της επωνυμίας στον τύπο. Η εταιρεία μας παρέχει εγγύηση για αυτήν την υπηρεσία.

Για να επωφεληθείτε από την υπηρεσία παροχής συμβουλών τύπου, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το σχετικό τμήμα μας χρησιμοποιώντας την ενότητα επικοινωνίας στον ιστότοπό μας. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τη σελίδα επικοινωνίας μας για να βρείτε απαντήσεις στις ερωτήσεις σας.

elGreek
Κουμπί κλήσης τώραΚάλεσε τώρα