fbpx

Hotelli kanalihalduri teenus

töö-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Pakume hotellidele kanalihalduri teenust. Tagame, et hotellid on populaarse hotellimüügisaitidel, mis teenindavad digitaalselt. Pakume koos partneritega, kellega koostööd teeme, võimalust kasutada kõiki müügikanaleid tõhusalt ja ajakohasena. Nii saavad hotellid digitaalses meedias vaevata suurendada oma tulusid. Ka sina, Kobimedia A.Ş. Kui soovite ettevõtte teadmisi ära kasutades oma sissetulekut suurendada, täitke lihtsalt allolev vorm.

etEstonian
Helistage kohe