fbpx

Evden eve nakliyat firmaları için Google haritasının önemi

Google sunduğu birçok hizmet ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu hizmetlerden biri de eski adıyla “Google Harita Servisi” yeni adıyla “Google İşletme Servisi”dir.  Bu hizmet son yıllarda bütün sektörlerde aramalarda önemli bir yer buldu. Google Harita, özellikle evden eve taşımacılık yapan firmalar için çok önemlidir. Çünkü Google’da nakliye firması arayan kişilere Google lokasyon bazlı gösterimler de yapmaktadır. Web sitesi olmayan veya reklam vermeyen nakliyat firmasının haritası varsa gösterilmektedir. Örneğin Google’a “Bakırköy evden eve nakliyat” yazan bir kullanıcıya Google Bakırköy adresinde açılmış veya Bakırköy adresine en yakın nakliyat firmasının haritası gösterilmektedir.

Google’da harita açarken dikkat edilmesi gerekenler ise; istenen bilgilerin düzgün ve doğru bir şekilde girilmesidir. Genelde evden eve nakliyat firmalarının yaptığı hatalar, aynı nakliye firmasına yüzlerce harita açmak. kendi firma adreslerini girmek yerine, hedefledikleri müşterilerin bulunduğu lokasyonlarda adresler girmek veya bilgileri eksik olarak doldurmaktır. Bunlar başlıca yapılan hatalardandır.

Harita servisi ücretsiz olmasına rağmen özellikle evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında öne çıkabilmek için profesyonel destek almaları büyük önem taşımaktadır. Kobimedya A.Ş. olarak Google haritalar konusunda profesyonel destek vermekteyiz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir, aşağıdaki hizmetimizin linkinden harita servisi hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Google Business Google tarafından sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet ile kullanıcılar rahatlıkla firmanıza ulaşabiliyor. Ancak ücretsiz olmasından dolayı herkesin eklediği bu kayıtlar arasında kaybolabilirsiniz. İşletme kaydınızın kuralına uygun olarak sürekli güncellenmesi firmanızın ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır.

tr_TRTurkish
Hemen Ara