fbpx

مشاوره مطبوعات

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

روزنامه ها

آیا دوست دارید که شرکت شما مطابق میل شما در مطبوعات ملی مطرح شود؟

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

چرا خدمات مشاوره مطبوعاتی مهم است؟

خدمات مشاوره مطبوعات به موازات توسعه روزنامه نگاری دیجیتال ، به شهرت دیجیتالی شرکت ها تبدیل شده است. با آگاهی مشتریان ، اطلاعات وارد شده به Google در مورد این شرکت مرجعی برای مشتریان می شود. بنابراین ، اخبار در وب سایت های شرکتی که خدمات مشاوره مطبوعاتی را دریافت می کنند ، به لطف جستجوی موتورهای جستجو ، به مرجع مثبتی برای مشتریان تبدیل می شود. اخبار منتشر شده در حوزه خدمات مشاوره مطبوعاتی ما نیز به موقعیت تجاری شرکتها کمک زیادی می کند. افرادی که به دنبال خدمات یا کالایی مرتبط با صنعت شما هستند نیز بیشتر شما را پیدا می کنند. با اطمینان بیشتر مشتریان موجود در هویت شرکتی ، وفاداری مشتری نیز افزایش می یابد.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

خدمات مشاوره مطبوعاتی باید توسط شركتهایی ارائه شود كه می خواهند در مطبوعات حضور داشته باشند ، تا آگاهی از برند خود را افزایش دهند و به بهترین نحو به مخاطبان هدف خود برسند.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

با تشکر از مشاوره مطبوعاتی ، برند شما شناخته می شود و ارزش می یابد. به این ترتیب از شرکت های رقیب پیشی خواهید گرفت و درآمد شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

مشاوره مطبوعاتی خدمات بسیار گسترده ای است. کنترل اخبار در مطبوعات ، برنامه ریزی این اخبار به نوعی برای افزایش ارزش برند و گزارش مطالعه می تواند به عنوان بخشی از سرویس مشاور مطبوعات باشد.

خدمات مشاوره مطبوعات مدت زمان استانداردی ندارند. با توجه به خواسته ها و انتظارات شرکت متفاوت است.

هدف از خدمات مشاوره مطبوعات اطمینان از اخباری است که باعث افزایش ارزش برند به جای اخباری خواهد شد که به ارزش برند در مطبوعات آسیب می رساند. شرکت ما این سرویس را تضمین می کند.

به منظور بهره مندی از خدمات مشاوره مطبوعاتی ، می توانید با استفاده از بخش تماس در وب سایت ما به بخش مربوطه ما مراجعه کنید. همچنین می توانید از صفحه تماس با ما برای یافتن پاسخ س ourالات خود استفاده کنید.

fa_IRPersian
الان تماس بگیر