1. sayfada çıkan sitelerin prestijli firmalara ait olduğu kanısı oldukça yaygındır. Sektöründe başarılı birçok şirket en etkin reklâmı bu şekilde yapmaktadır.

Son yıllarda tüm dünyada yaşanan ekonomik gerileme, nakit krizi ve piyasalardaki sıkışma birçok firma için endişe oluşturmaktadır.Hedef müşterilerine daha çabuk ulaşmak ve iş hacimlerini arttırmak isteyen firmalar için web siteleri eskisinden çok daha önemli bir pazarlama mekanizması haline gelmiştir. Bir web sitenizin olması , potansiyel müşterilerinizin size ulaşması için yeterli değildir. Türk internet kullanıcılarının %95’lik kısmı ulaşmak istedikleri bilgiye Google arama motorunu kullanarak erişmektedir. Google Optimizasyon çalışması, web sitenizin seçtiğiniz hedef kelimelerde , Google’da yapılan doğal arama sonuçlarında 1.sayfada çıkmasını sağlamak için yapılan en iyileme çalışmalarının tümüdür.

Türkiye’de “Google Optimizasyonu” veya”SEO” olarak bilinen “Arama motoru optimizasyonu” hizmetimiz ile web siteniz hedef kitleniz tarafından daha çabuk fark edilecek, sitenizi potansiyel müşterileriniz daha sık ziyaret edecektir.

Arama motorlarında 1.sayfada olmak çok önemlidir. İnternet kullanıcılarının büyük bölümü sadece ilk sayfadaki sitelerle ilgilenir. Firmanızın hedef kitlesi olan müşterileriniz, seçtiğiniz anahtar kelimeler ile web sitenize bilinçli olarak ulaşmaktadır. Ayrıca kullanıcılarda 1. sayfada çıkan sitelerin prestijli firmalara ait olduğu kanısı oldukça yaygındır.Sektöründe başarılı birçok şirket en etkin reklâmı bu şekilde yapmaktadır.

Kobimedya’nın profesyonel ekibi , web sitenizi arama motoru algoritmasına % 100 uyumlu hale getirir. Google’da seçtiğiniz anahtar kelimelerde , doğal arama sonuçlarında ön sıralarda yer alarak rakiplerinizin önüne geçersiniz. Web sitenize uygulayacağımız Google Optimizasyon çalışması ile sitenizin sadece Google’da değil , diğer arama motorları tarafından da fark edilmesini sağlamaktayız.

Kobimedya Bilişim ve Medya Hizmetleri, her sektörden ve Türkiye’nin her bölgesinden çalıştığı kurumsal firmalara uzun yıllar Google Optimizasyon hizmeti veren, çalışmalarındaki süreklilik ile diğer firmalardan ayrılan öncü kuruluştur.Google algoritmasına aykırı ve web sitenize zarar verecek işlemler firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Çağrı Merkezi: 0850 302 15 42

E-mail: destek@kobimedya.com

Google Harita Kayıt
Bilişim Danışmanlığı

Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır Google optimizasyon (SEO) konusundaki başarımız ile rakiplerinizin 1 adım önünde olacaksınız. Google’da hedeflenen kelimelerde üst sıralarda olmak, markanız için şüphesiz büyük bir yatırımdır. Google optimizasyon danışmanlığımız 1 aylık bir hizmettir. Hizmet içeriğimiz kapsamında;

Satın Al