fbpx

İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi , müşterilerinizin internet üzerinde isminiz veya firmanız hakkında arama yaparken , geçmişte yayınlanmış olumsuz sonuçları değil , hakkınızdaki olumlu sonuçları ve yenilikleri görmelerini sağlayan hizmetimizdir. Günümüzde marka yönetimi sadece tanıtım, reklâm, logo tasarımı değil, tümüyle bir algı yönetimidir. Kobimedya ; arama motoru optimizasyonunda sağladığı sürekli başarı ile itibar yönetimini hizmetini en profesyonel şekilde sunmaktadır.

agreement-3489902_1280

İnternette sizinle ilgili istemediğiniz sonuçlar mı çıkıyor? Bu sonuçları sildirmek mi istiyorsunuz? Sizinle ilgili iyi sonuçların daha ön sıralarda yer almasını mı istiyorsunuz?

İtibar Yönetimi Şirketler İçin Neden Önemli?

Şirketler için itibar yönetimi , kurum kimliklerini müşterilerine en etkin şekilde yansıtabilmeleri için , en çok dikkat etmeleri gereken noktaların başında gelmektedir. Bir firmanın internet üzerinde ticari değerini koruması ve kontrol altında tutması için itibar yönetimi hizmetine ihtiyacı vardır. Arama motorlarında, forumlarda ve bloglarda firmalar artık çok daha kolay takip edilebilir hale gelmiştir.3.kişilerin, belki de rekabet amacıyla hakkınızda bıraktığı olumsuz izler , herkes tarafından görülebilmektedir.Dijital ayak izlerini kontrol altında tutabilmeniz için Kobimedya desteği her zaman yanınızda olacaktır.

tr_TRTurkish
Call Now ButtonHemen Ara