fbpx

Kurumsal Web Tasarım

Günümüzde , internetin yaygınlaşması ve iletişim teknolojilerinin hızla gelişmesine paralel olarak web sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır.

Web siteniz , kurumunuzu ve ürünlerinizi hedef müşterilerinize tanıtan, 7 gün 24 saat çalışan internetteki yüzünüz, en etkin personelinizdir. Yanlış tasarlanmış bir web sitesi kurumsal imajınıza zarar verir.Bu nedenle , sitenizin markanızı en iyi şekilde yansıtması , toplumun her kesimi tarafından kolaylıkla anlaşılması gibi önemli hususları barındırmasının yanısıra işlevselliği ve sorunsuz olarak çalışması da çok önemlidir.

code-820275_1280

Yapılacak olan web siteniz , Türkiye merkezli sunucularımızdaki özel yazılımlar sayesinde sorunsuz olarak barındırılacak ve bize 7/24 ulaşarak teknik destek alabileceksiniz.

Kobimedya olarak Farkımız:

Web siteleri sayesinde bireyler , istedikleri ürünlere daha hızlı ulaşmakta , ürün karşılaştırmaları yapabilmektedir.Kobimedya tarafından tasarlanan web siteleri bu noktada her daim öndedir.

Google optimizasyon hizmetimizin başarısındaki süreklilik , Türkiye’nin her bölgesinden ve şehrinden firmanın bizi seçmesini sağlamıştır. Bu tecrübemizle tasarımını yaptığımız web siteleri Google algoritmasına % 100 uyumlu olarak hazırlandığından ,kelime bazlı optimizasyon çalışması yaptırmasanız dahi , siteniz rakiplerinize oranla daha çok kişi tarafından ziyaret edilecektir.

tr_TRTurkish
Call Now ButtonHemen Ara