fbpx

Viral Reklam

Satılık mallarını bağırarak beyan eden pazarcıdan, en büyük bütçeli televizyon reklamına kadar, tüketiciler onlara neyi arz ettiğinizi bilmek ihtiyacındadırlar. Bu sebeple belli bir ürün ya da hizmetin reklamı, başarılı bir iş yaratmanın temelini olmuştur.

conference-2705706_1280

Reklam yalnızca televizyon, bilbordlar ve dergilerde gördüklerinizden ibaret değil

Günümüzde tüm dünya bir pazar halini almış durumda. Milyonlarca marka ve ürün dikkat çekmek için yarışıyor. Herbirimiz, bir günde, 1.500 civarı marka iletisine maruz kalıyoruz. Gelişen teknolojiyle beraber artık reklam yalnızca televizyon, bilbordlar ve dergilerde gördüklerinizden ibaret değil.

Kobimedya olarak biz, televizyon, basın ve afişin ötesinde seçenekleri araştırarak hem hızla değişen medya manzarasına hem de tüketicinin değişen alışkanlıklarına göre yaratıcı çözümler üreterek yeni mecralarda aktif rol oynamanızı sağlarız.

Kobimedya yalnızca afiş, basın ya da televizyon kampanyası üretmek yerine marka için bir müzik parçası kaydedip dağıtımını yapabilir, bir parkta parti verebilir, bir içerik üretip sosyal medyada dolaşmasını sağlayabilir, markanıza uygun bir dergi, televizyon programı ya da youtube videosu yaratabilir, cep telefonlarıyla ya da internet üzerinden en hızlı ulaşımı sağlacak interaktif web siteleri oluşturabilir. Önemli olan hedef kitlenizle nerede etkileyici biçimde bağlantıya geçmeniz gerektiğini keşfetmektir.

Viral reklamlar normal bağlantı kurma kurallarının dışında, insanları hiç beklemedikleri bir zamanda ve yerde dikkatlerini duygusal öğeler kullanarak çekme temeline dayanır. Bazen neyin pazarlandığı açıkça ortadadır bazen de bir reklama baktığınızın ya da onunla bağlantı kurduğunuzun bile farkında değilsinizdir. Viral kampanyalarımızda amacımız ürün ve hizmetlerinizi daha güçlü, yaratıcı ve yapıcı şekilde farklılaştırarak tüketicide marka sempatisi oluşturmaktır. Bunu geleneksel mecralar dışında, sosyal medya ve ana akım video sitelerini kullanarak yaparız. Oluşturduğumuz yaratıcı içeriklerle markanızın dilden dile dolaşmasını ve bilinirliliğinin artmasını sağlarız.

tr_TRTurkish
Call Now ButtonHemen Ara