fbpx

Servizio di Channel Manager dell'hotel

work-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Offriamo un servizio di channel manager agli hotel. Garantiamo che gli hotel siano inclusi nei popolari siti di vendita di hotel che servono digitalmente. Insieme ai partner con cui lavoriamo, offriamo l'opportunità di utilizzare tutti i canali di vendita in modo efficace e aggiornato, in questo modo gli hotel possono aumentare senza sforzo i loro ricavi sui media digitali. Anche tu, Kobimedia A.Ş. Se vuoi aumentare il tuo reddito sfruttando le conoscenze dell'azienda, compila il form sottostante.

it_ITItalian
Chiamare ora