Şirketler için itibar yönetimi , kurum kimliklerini müşterilerine en etkin şekilde yansıtabilmeleri için , en çok dikkat etmeleri gereken noktaların başında gelmektedir.

İtibar yönetimi , müşterilerinizin internet üzerinde isminiz veya firmanız hakkında arama yaparken , geçmişte yayınlanmış olumsuz sonuçları değil , hakkınızdaki olumlu sonuçları ve yenilikleri görmelerini sağlayan hizmetimizdir. Günümüzde marka yönetimi sadece tanıtım, reklâm, logo tasarımı değil, tümüyle bir algı yönetimidir. Kobimedya ; arama motoru optimizasyonunda sağladığı sürekli başarı ile itibar yönetimini hizmetini en profesyonel şekilde sunmaktadır.

İtibar Yönetimi Şirketler İçin Neden Önemli?

Şirketler için itibar yönetimi , kurum kimliklerini müşterilerine en etkin şekilde yansıtabilmeleri için , en çok dikkat etmeleri gereken noktaların başında gelmektedir. Bir firmanın internet üzerinde ticari değerini koruması ve kontrol altında tutması için itibar yönetimi hizmetine ihtiyacı vardır. Arama motorlarında, forumlarda ve bloglarda firmalar artık çok daha kolay takip edilebilir hale gelmiştir.3.kişilerin, belki de rekabet amacıyla hakkınızda bıraktığı olumsuz izler , herkes tarafından görülebilmektedir.Dijital ayak izlerini kontrol altında tutabilmeniz için Kobimedya desteği her zaman yanınızda olacaktır.

itibar-yonetim

Basın Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı