fbpx

Juno sauna sistemleri optimizasyon çalışması

2007 yılında çalışmaya başladığımız Tasarım Yapı firmasının markası olan Juno için yaptığımız Google optimizasyon çalışması sonucunda, sauna, spa tasarımı ve spa uygulamaları kelimelerinde 1. sayfadaki yerimizi aldık. hamam  kelimesi için 1. sayfa çalışmalarımız devam etmektedir. Tasarım yapı firmasını tanımak isteyenler için kısa bir bilgi:

Tasarım Yapı Ltd. Şti. 1997 yılına kadar mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir ekibin bu süre içerisinde yaptığı Ar-Ge çalışmalarının sonucunda ortaya çıktı. Mobilyadan gelen tasarım ve üretim disiplinini teknik bilgi, beceri ve yüksek kaliteli el işçiliği ile birleştiren Tasarım Yapı – Juno Sauna markası ile 1997 yılından bugüne Türkiye ve dünyada çok beğenilen saunalar tasarlıyor. Sauna sektöründeki fırsatlar, tasarım ve uygulama olanakları kısa sürede bu sektörün en önde gelen markalarından birini, “Juno Spa”nın oluşmasını sağladı.


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara