fbpx

Неліктен футболшылардың шеберлік бейнелері маңызды?

Futbol dünyada milyonlarca insan tarafından takip edilen popüler bir spordur. Bu kadar popüler bir spor dalının en önemli aktörlerinden olan futbolcular, bulundukları ülkelerin gelir düzeylerine göre çok kazanan kişilerdir. Bu yüzden sokağa çıkıp futbolcu olmak ister misin, diyeceğiniz her 10 çocuktan mutlaka 8’i evet diyecektir. Anneler ve babalar çocuklarını küçük yaşlarda futbol okullarına kaydettirerek geleceğini garanti altına almak istemektedirler. Bir futbol kulübünde oynayan futbolcular ise daha büyük futbol kulüplerine transfer olarak; hem adını daha fazla duyurmak hem de daha fazla kazanmak istemektedirler.

Durum böyle olunca bu kadar rakip arasından scout ekiplerinin sizi izlemesini sağlamak ve rakiplerinizden sıyrılarak daha iyi bir kulübe transfer olabilmek için futbolcu yeteneklerinizin farkedilmesini sağlamak büyük önem kazandı. Çekilecek skills (yetenek) videolarınız ve çekilen bu videolarınızın scout ekipleri tarafından izlenmesinin sağlanması sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir.

Eğer siz de futbol oynayarak kariyer yapmak, bu işten profesyonel olarak para kazanmak istiyorsanız mutlaka içinde bulunduğumuz dijital çağın gerekliliklerini yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bu yüzden ne kadar yetenekli futbolcu olursanız olun PR çalışmalarınızı da eksiksiz yapmanız çok önemlidir. Bizimle çalışıp rakiplerinizin önüne geçmek isterseniz biz Байланыс sayfamızdan ulaşın.

Dijital kariyer plânı hizmetimiz kapsamında; avukat, doktor, mimar gibi profesyonel meslek grubundan, serbest meslek iş sahibi ve şirket yöneticilerine kadar çok geniş bir skalada hizmet vermekteyiz.

kkKazakh
Қазір қоңырау шалыңыз