fbpx

Marka olmak doğru konumlandırma ile başlar

Tercih edilen ve kalıcı bir marka olmak doğru konumlandırma ile başlar. Fakat görüyoruz ki, pazara çıkan birçok ürün ve hizmetin %75’i başarısız oluyor.Oysaki herkes bir şekilde pazar araştırmaları yapıyor.

Neden başarısızlar ?

Çünkü halen çok az kuruluş dijitalleşmeye yeterli yatırımı yapıyor. Birçok şirket , yazılıma önem veren şirketlerle farklı bir ligde mücadele ettiğini zannediyor. Dijitalleşme ve mobil iletişim teknolojilerinin büyük yükselişi kendini yenilemeyen şirketlerin inandığı reklam değerlerini yıkmaya devam ediyor. Bu yıkıcı dönüşüm hangi sektörde olursanız olun, sizin de kapınızı çalıyor.

Labirentte gezen bir farenin peynire ulaşması çok uğraş ,deneme , yanılma ve şans gerektirir. Oysa bu duruma tepeden bakan bir bilim adamı için ortada şans diye bir şey yoktur.


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara