fbpx

Oteller neden havadan çekim yaptırmalı?

Havadan fotoğraf çekimi ve video çekimi geçmişte çok zor ve maliyetli çalışmalar olarak biliniyordu. Çünkü firmalar, havadan video ve fotoğraf çekimi için helikopter, kameraman ve çekim malzemeleri kiralayarak bu çekimleri yapabiliyordu. Bu maliyetleri herkes göze alamıyor,  kolaylıkla havadan çekim çalışmalarını kimse yaptıramıyordu.  Ancak günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, böyle bir hizmet için ortalama 1.5 kg drone (Hava çekim aracı)  ile bu çekimler yapılabilmektedir. Ayrıca geçmişe göre, daha kaliteli görüntüler elde edilmekte ve dar alanlarda da çekim yapabilme gibi artıları bulunmaktadır.

Havadan çekim hizmeti oldukça yoğun ilgi görmektedir. Bu ilgiyi gösteren kurumların başında oteller bulunmaktadır. Oteller havadan çekim hizmetini, tesis büyüklüğünü, otelin konumunu , havuz büyüklüğünü gösterebilmek için veya  çekilen tanıtım filmine daha detaylı  görüntüler ekleyebilmek için tercih etmektedirler.

Günümüzde sosyal medya ağlarının artması ve kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmesi nedeniyle; özellikle otellerin çok fazla yaratıcı içeriğe ihtiyaç duydukları bir dönemdeyiz. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için havadan çekim hizmeti, otellerin imdadına yetişmektedir. Oteller, her yaz yaptıracakları havadan çekim fotoğraf ve video çekimi ile, yıl boyu sosyal medya için gerekli materyalleri de elde etmiş olacaklardır.

Siz de havadan çekim hizmeti almak, havadan çekilecek video ve fotoğraflarınız ile dijital dünyada fark yaratmak isterseniz bu hizmetimizi inceleyiniz.

Reklam dünyasında görselliğin önemi; teknolojideki inanılmaz hızlı gelişmeler ve tüketicilerin tercihi ile her geçen gün artmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler olan havadan çekim hizmetimiz; oldukça geniş bir alanda ve sayısız açı kullanılarak çekim yapılmasını sağlar. Profesyonel yapım ekibimiz ve kendi ekipmanlarımızla hayalinizdeki kreatif havadan çekimleri 4K ve Full HD olarak gerçekleştiriyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara