fbpx

Serviço de gerente de canal de hotel

work-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Oferecemos um serviço de gestor de canal aos hotéis. Garantimos que os hotéis sejam incluídos em sites de vendas de hotéis populares que atendem digitalmente. Juntamente com os parceiros com os quais trabalhamos, oferecemos a oportunidade de utilizar todos os canais de vendas de forma eficaz e em dia, para que os hotéis aumentem sem esforço as suas receitas em meios digitais. Você também, Kobimedia A.Ş. Se você deseja aumentar sua receita aproveitando o conhecimento da empresa, basta preencher o formulário abaixo.

pt_PT_ao90Portuguese
Ligue agora