fbpx

Служба менеджера канала гостиницы

рабочий-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Мы предлагаем услуги менеджера каналов для отелей. Мы гарантируем, что отели будут включены в популярные сайты продаж отелей, которые обслуживаются в цифровом формате. Вместе с партнерами, с которыми мы работаем, мы предлагаем возможность эффективно и актуально использовать все каналы продаж, чтобы отели могли легко увеличивать свои доходы от цифровых медиа. Вы тоже, Kobimedia A.Ş. Если вы хотите увеличить свой доход, воспользовавшись знаниями компании, просто заполните форму ниже.

ru_RURussian
Кнопка "Позвонить сейчас"Позвони сейчас