fbpx

Консультации по вопросам прессы

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

газеты

Хотели бы вы, чтобы о вашей компании так, как вы того желали, рассказывали в национальной прессе?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Почему важна пресс-служба?

Пресс-консалтинговые услуги приобрели цифровую репутацию для компаний параллельно с развитием цифровой журналистики. С осознанием клиентов информация, введенная в Google о компании, становится справочной информацией для клиентов. Таким образом, новости на сайтах компании, получающей пресс-консультации, становятся положительным отзывом для клиентов благодаря поиску в поисковых системах. Новости, публикуемые в рамках нашей пресс-консультационной службы, также вносят большой вклад в позиционирование брендов компаний. Люди, которые ищут услугу или продукт, относящиеся к вашей отрасли, также с большей вероятностью найдут вас. Повышая уверенность существующих клиентов в вашем фирменном стиле, вы также повышаете их лояльность.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Услуги пресс-консультанта должны предоставляться компаниями, которые хотят быть в прессе, повышать узнаваемость своего бренда и наилучшим образом охватить свою целевую аудиторию.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Благодаря Press Consultancy ваш бренд станет известным и приобретет ценность. Таким образом вы опередите компании-конкуренты и значительно увеличите свои доходы.

Консультации по вопросам прессы - очень широкая услуга. Контроль над новостями в прессе, планирование этих новостей таким образом, чтобы повысить ценность бренда, и освещение исследования можно сказать как часть услуги Press Consultancy.

Консультационные услуги прессы не имеют стандартной продолжительности. Он варьируется в зависимости от пожеланий и ожиданий компании.

Цель службы «Консультации по прессе» - обеспечить распространение новостей, которые повысят ценность бренда, а не новостей, которые повредят ценности бренда в прессе. Наша компания дает гарантию на данную услугу.

Чтобы воспользоваться услугами пресс-консультации, вы можете связаться с нашим соответствующим отделом, используя раздел контактов на нашем веб-сайте. Вы также можете использовать нашу страницу контактов, чтобы найти ответы на свои вопросы.

ru_RURussian
Кнопка "Позвонить сейчас"Позвони сейчас