fbpx

Послуга менеджера каналу готелю

робота-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. ., Ми пропонуємо послугу менеджера каналів для готелів. Ми гарантуємо, що готелі включені в популярні сайти продажів готелів, які обслуговують цифрові послуги. Разом з партнерами, з якими ми співпрацюємо, ми пропонуємо можливість ефективно та в актуальному режимі використовувати всі канали збуту, завдяки чому готелі можуть без особливих зусиль збільшити свої доходи в цифрових ЗМІ. Ви теж, Кобімедія А.Ş. Якщо ви хочете збільшити свій дохід, скориставшись знаннями компанії, просто заповніть форму нижче.

ukUkrainian
Подзвони зараз