fbpx

Консультація для преси

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

газети

Чи хотіли б ви, щоб ваша компанія відображалась у національній пресі, як ви хочете?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Чому преса-консультативна служба важлива?

Послуга прес-консультантів стала цифровою репутацією компаній паралельно з розвитком цифрової журналістики. З поінформованістю клієнтів інформація, введена в Google про компанію, стає довідковою для клієнтів. Тому новини на веб-сайтах компанії, яка отримує прес-консультаційну послугу, стають позитивним посиланням для клієнтів завдяки пошуку в пошукових системах. Новини, опубліковані в рамках нашої служби прес-консультування, також суттєво сприяють позиціонуванню брендів компаній. Люди, які шукають послугу чи товар, пов’язаний з вашою галуззю, також частіше знайдуть вас. Роблячи існуючих клієнтів більш впевненими у своїй фірмовій ідентичності, лояльність клієнтів також зростає.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Послуги з пресового консультування повинні надавати компанії, які хочуть бути в пресі, підвищувати обізнаність про свій бренд та охоплювати цільову аудиторію найкращим чином.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Завдяки Press Consultancy ваш бренд стане відомим та набуде великої цінності. Таким чином, ви випередите конкуруючі компанії і ваш прибуток значно зросте.

Консультації з питань преси - це дуже широка послуга. Контроль новин у пресі, планування цих новин таким чином, щоб збільшити вартість бренду, та звітність про дослідження можуть бути сказані як частина служби прес-консультантів.

Служба пресової консультації не має стандартної тривалості. Він змінюється залежно від побажань та очікувань компанії.

Мета служби прес-консультування - забезпечити, щоб новини, які збільшать цінність бренду, замість новин, які зашкодять вартості бренду в пресі. Наша компанія дає гарантію на цю послугу.

Щоб скористатися послугою прес-консультування, ви можете зв’язатися з нашим відповідним відділом, скориставшись розділом контактів на нашому веб-сайті. Ви також можете скористатися нашою контактною сторінкою, щоб знайти відповіді на свої запитання.

ukUkrainian
Кнопка "Подзвони зараз"Подзвони зараз