fbpx

ہوٹل چینل مینیجر سروس

work-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

کوبیمڈیا انکارپوریٹڈ Ş. ، ہم ہوٹلوں کو چینل مینیجر سروس پیش کرتے ہیں۔ ہم اس بات کو یقینی بناتے ہیں کہ ہوٹلوں کو مشہور ہوٹل سیلز سائٹوں میں شامل کیا گیا ہے جو ڈیجیٹل طور پر پیش کرتے ہیں۔ ہم جن شراکت داروں کے ساتھ کام کرتے ہیں ان کے ساتھ ، ہم سیلز چینلز کو موثر اور جدید ترین استعمال کرنے کا موقع فراہم کرتے ہیں ۔اس طرح ، ہوٹلوں آسانی سے ڈیجیٹل میڈیا میں اپنی آمدنی میں اضافہ کرسکتے ہیں۔ آپ بھی ، کوبیمیدیا A.Ş. اگر آپ کمپنی کے علم سے فائدہ اٹھا کر اپنی آمدنی میں اضافہ کرنا چاہتے ہیں تو ، نیچے دیئے گئے فارم کو پُر کریں۔

urUrdu
ابھی کال کریں