fbpx

ہمارے بارے میں

Kobimedya, Türkiye merkezli bir dijital pazarlama ajansıdır. 2006 yılında İstanbul’da kurulan şirket, PR hizmetleri, web tasarımı, sosyal medya yönetimi, SEO, dijital reklamcılık, fotoğraf ve video prodüksiyonu gibi dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır.

Kobimedya, 5 yıldızlı oteller, restoranlar, SPA merkezleri, otomotiv, estetik merkezleri, avukatlar, mimarlar ve diğer profesyonel hizmetler sunan şirketlerle çalışmaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir pazarlama stratejisi sunarak markalarının görünürlüğünü artırmak ve dijital varlıklarını geliştirmek için çalışır.

Kobimedya, web tasarımı ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır ve müşterilerine özelleştirilmiş, SEO dostu ve mobil uyumlu web siteleri sunmaktadır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve dijital reklamcılık hizmetleri sunar.

Kobimedya, müşterilerine birden fazla dilde hizmet vermektedir ve çoklu site özelliğine sahip web siteleri de geliştirebilmektedir.

Kobimedya, müşterilerine etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır ve sektördeki son trendleri takip etmektedir.

Kobimedya’nın kurum kültürü işin merkezinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla oluşur. Şirketimiz, etik ve şeffaf iş ilkelerine uygun çalışarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için sürekli olarak kendisini geliştirmeyi hedefler.

Kobimedya’da takım çalışması ve iletişim çok önemlidir. Takım üyelerimiz arasında açık ve doğru bir iletişim, işbirliği ve işin zamanında ve etkili bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Ayrıca her bir çalışanımız işinde uzman ve yetenekli olmayı hedefler ve sürekli olarak kendini geliştirir.

Kobimedya ayrıca sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eder ve topluma fayda sağlamak için çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürütür. Bu sayede hem iş dünyasına hem de topluma katkıda bulunmayı hedefler.

Sonuç olarak, Kobimedya’nın kurum kültürü müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, etik ve şeffaf iş ilkeleri, takım çalışması, işin zamanında ve etkili bir şekilde tamamlanması, uzmanlık ve sosyal sorumluluk bilinci üzerine kuruludur.

Vizyonumuz:
آنے والے برسوں میں ترکی کی سرکردہ کمپنی جو ہم اپنے برانڈ کی پوزیشن میں فراہم کرتے ہیں اور پائیدار کارپوریٹ کامیابی کو دوبارہ شروع کرنے کے لئے منصوبہ بنا رہی ہیں۔ اپنی نتیجہ خیز حکمت عملیوں کے ساتھ بین الاقوامی میدان میں اپنی کمپنی کو اولین مقام پر لے جانے کے ل.۔

ہمارا مقصد:
ہم کمپنیوں اور افراد کی ڈیجیٹل تبدیلی کا ادراک کرتے ہیں ، مواصلات سے متعلق مشاورت کرتے ہیں اور ان کی ساکھ کا نظم کرتے ہیں ، اور بحران اور کامیابی کے وقت انہیں تخلیقی اور تیز حل پیش کرتے ہیں۔ کامیابی ہماری توجہ کا مرکز ہے۔ ہم اعلی سطح پر سیلز سپورٹ کے بعد فراہم کرتے ہیں۔ کبھی بھی بدلتی اور بدلتی مارکیٹ میں ، ہم اپنے صارفین کے ساتھ گہری ہمدردی قائم کرتے ہیں ، توقعات کا صحیح اندازہ کرتے ہیں اور ان کی ضروریات کو انتہائی درست طریقے سے طے کرتے ہیں۔

Kobimedya olarak, her zaman dürüstlük, şeffaflık, saygı, güvenilirlik ve dürüst ticari uygulamalar gibi en yüksek etik standartları benimseriz. İşimizin tüm yönlerinde, müşterilerimizle, iş ortaklarımızla, çalışanlarımızla ve toplumumuzla ilişkilerimizde bu değerleri yansıtmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Müşterilerimizle çalışırken, onların iş ihtiyaçlarını ve hedeflerini tam olarak anlamaya ve en iyi sonuçları elde etmek için doğru stratejileri geliştirmeye çalışırız. Aynı zamanda, müşterilerimizle çalışırken dürüst, açık ve şeffaf bir iletişim yürütür ve her zaman yasalara ve düzenlemelere uyarız.

İş ortaklarımızla çalışırken, adil, saygılı ve karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler geliştirmeye özen gösteririz. İş ortaklarımızla olan tüm anlaşmalarımızda, yasalara ve etik standartlara uygunluk en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Çalışanlarımız için, saygı, adalet, eşitlik, açıklık ve işbirliği gibi değerleri teşvik ediyoruz. Onların yeteneklerini, becerilerini ve özelliklerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlamak için eğitim, destek ve fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın işlerini tam olarak anlamaları ve etik standartlara uymaları için düzenli olarak eğitimler veriyoruz.

Sonuç olarak, Kobimedya olarak, yüksek etik standartları benimser ve işimizin tüm yönlerinde dürüstlük, saygı ve doğru ticari uygulamaları savunuruz.

Kobimedya olarak, sadece işimizde değil, aynı zamanda toplumda da bir fark yaratmak istiyoruz. Bu nedenle, sadece kendi çıkarlarımızı değil, aynı zamanda toplumun genel çıkarlarını da göz önünde bulunduran bir yaklaşım benimsiyoruz. Sosyal sorumluluk, kuruluşumuzun temel değerlerinden biridir ve iş yapma şeklimizi belirleyen unsurlardan biridir.

Toplumun bir parçası olarak, kendimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza saygı gösteriyoruz. Aynı zamanda, etik değerlere saygı gösteriyor, dürüstlük, şeffaflık ve adaleti esas alıyoruz. İşimizi yürütürken, toplumun sağlığı, güvenliği ve refahını gözetiyoruz.

Sosyal sorumluluklarımız arasında, çevre koruma faaliyetlerine özel bir önem veriyoruz. İş yaparken, çevreye ve doğal kaynaklara saygı duyuyor, enerji verimliliği sağlamak için sürekli olarak gelişen teknolojileri takip ediyoruz. Ayrıca, çalışanlarımıza sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendirme eğitimleri veriyor, çevreye duyarlı davranışları teşvik ediyoruz.

Kobimedya olarak, sosyal sorumluluğumuzu, yerel topluluklarla işbirliği yaparak da yerine getiriyoruz. Yaptığımız işin topluma fayda sağlaması için, toplumun ihtiyaçlarına yönelik projelerde yer alıyoruz. Bölgesel gelişim ve refahın artırılmasına yönelik etkinliklere katılıyor, yerel kültürü destekliyoruz.

Sonuç olarak, kobimedya olarak, sadece işimizde değil, aynı zamanda toplumda da bir fark yaratmak istiyoruz. Sosyal sorumluluk değerlerimiz, işimizin temel unsurlarından biridir ve sadece kendi çıkarlarımızı değil, aynı zamanda toplumun genel çıkarlarını da göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Toplumun sağlığı, güvenliği ve refahı bizim için önemlidir ve sürdürülebilirlik konusunda kararlıyız.

  • 2006 سے لے کر اب تک انڈسٹری کا تجربہ۔
  • خاص طور پر ڈیجیٹل ماحول میں ، ایک وسیع خدمت نیٹ ورک موجود ہے جو کارپوریٹ ساکھ میں اضافہ کرے گا۔
  • قومی پرنٹ میڈیا میں تجربہ۔
  • اس کے اپنے ڈھانچے میں اشتہاری ایجنسی بننے کے لئے ضروری تمام کام کرنے کی صلاحیت۔
  • ہدف کے سامعین کا تعی inن کرنے میں مختلف طریق کار کا استعمال۔
  • رپورٹیں اور تجزیہ قابل فہم ہیں۔
  • فروخت کے بعد سروس کے نقطہ نظر کو سب سے آگے رکھیں۔
  • اس سے زیادہ معقول قیمتیں ملتی ہیں کیونکہ تقریبا done تمام کام اس کے اپنے ڈھانچے میں ہوتے ہیں۔
  • ایسی خدمات فراہم کرنے کی کوشش نہیں کرنا جو آپ کو فروخت کرنے کی ضرورت نہ ہوں۔
ویب ڈیزائن
سوشل میڈیا سے متعلق مشاورت
پریس مشاورت
گوگل کی اصلاح
شہرت کا انتظام
ای کامرس کی مشاورت
پیداوار

ہم اس نوکری سے محبت میں ہیں

"مشہور کام کرنے والے ایمرسن نے کہا ،" جو کام کرتے ہوئے جوش و خروش نہیں ہوتا وہ پورا نہیں ہوسکتا۔
یہ ایک حقیقت ہے جو 2006 میں ہمارے قیام کے بعد نہیں بدلی۔

ایسی خدمات جو آپ کے برانڈ کی قدر میں اضافہ کریں گی کوبیمیا میں ہیں۔ آپ بھی اپنے برانڈ کی قدر ڈالیں۔

ہمارے حوالہ جات

صرف ایک چیز جس میں ایلیئورز ڈاٹ کام کی تقلید کی اہمیت ہے یہ سب کچھ کامیاب ہے ، یہ بات ہمارے صارفین کو برداشت کرتی ہے کہ ہم ہر علاقے میں کمپنیوں کے انتخاب پر فخر اور خوش ہیں۔

urUrdu
اب بٹن کو کال کریںابھی کال کریں