fbpx

2019 ekonomik krizinde dijital dönüşüm çözümü

Rekabetin koşulları artık değişti. Tüm dünyada ve Türkiye ‘de yaşanan dijital devrim kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda dengeleri bozdu. İşlerinize sürdürülebilir şekilde devam etmek istiyorsanız dönüşüm kurumunuz için mecburi. Artık ne kadar eski bir firma olduğunuz, dijital dünyada doğru ve etkin bir şekilde ne kadar var olduğunuz kadar önemli değil. Çünkü artık hedef kitleniz olan müşterilerinizin hayatı da baş döndürücü bir şekilde dijitalleşmiş durumda. Şirketlerin de bu duruma çok hızlı bir şekilde adapte olması gerekiyor.. Değişime direnen ve eski usûl pazarlama yöntemlerinde ısrar eden birçok şirket 2019 yılında dijital alana daha çok önem vermeye , daha çok yatırım yapmaya başladı. Yeni nesil pazarlama ; hızla artan teknolojik gelişmelere ayak uydurarak ve popüler hale gelen platformlarda şirketinize uygun marka konumlandırma çalışmalarıyla gelişiyor, değişiyor.

Müşterilerinizin istekleri, kurumunuzdan bekledikleri online platformlarda farklılaştı. Elbette her şirketin yapısı, kültürü ve hedefleri biribirine benzemiyor. Dolayısıyla her firmaya aynı elbise olmuyor. 13 yıldır seçkin kurumlar için o şirkete özgü, oldukça geniş bir yelpazede fark yaratan dijital ve stratejik hizmetler sunuyoruz. Her sektörden ve her bölgeden müşterilerimize, şirketleri için en doğru platformları analiz edip belirliyor, çalışmalarımıza her gün aynı aşkla devam ediyoruz.

Markanızı konumlandıran seçkin web siteleri hazırlıyor , Google optimizasyon çalışmalarımız ile hedef kelimelerde müşterilerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor, dijital dünyada marka bilinirliğinizi artıran stratejiler geliştiriyoruz. Sosyal medya yönetimi ve içerik plânlaması ile pazarlama gücünüzü yükseltiyoruz


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara