fbpx

Basın Danışmanlığı

Markanızın tanınması , konuşuluyor olması firmanızın kurumsal kimliği açısından oldukça önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri olarak hazırlıyoruz.Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

gazeteler

Siz de firmanızın ulusal basında istediğiniz gibi yer almasını ister misiniz ?

Basın danışmanlığı hizmetimizin kapsamı

Metin Yazarlığı: Basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz konuyla ilgili, ilgi çekici, farklı, medyada kullanıma uygun metinlerin haber değeri kazandırılarak hazırlanması.

Medya Planlama: Hazırlanan basın bültenlerinin hangi mecralarda ne şekilde yer alması gerektiğinin planlanması.

Basın Danışmanlığı: Hazırlanan haberin basın kuruluşlarına servisini yaparak gerekli kamuoyunun oluşturulması.

Medya Takip: Medyada yayınlanan haberlerinizin izlenmesi ve size rapor olarak sunulması. Hazırladığımız haberlerin ulusal basında sıklıkla yayınlanması ve geniş yankı uyandırması, basın danışmanlığı hizmetinde Türkiye’de en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır.

Basın danışmanlığı hizmeti neden önemlidir?

Basın danışmanlığı hizmeti, dijital gazeteciliğin gelişmesine paralel olarak, şirketler için dijital itibar haline gelmiştir. Müşterilerin bilinçlenmesi ile firma hakkında Google’a girilen bilgiler, müşteriler için birer referans haline geliyor. Bu yüzden basın danışmanlığı hizmeti alan bir firmanın internet sitelerinde yer alan haberleri, arama motorlarında yapılan arama sayesinde müşteriler için olumlu referans haline geliyor. Basın danışmanlığı hizmetimiz kapsamında çıkan haberler firmaların marka konumlandırılmasına da büyük katkı sağlamaktadır. Sektörünüzle alakalı bir konuda hizmet veya ürün arayan insanların da sizi bulma olasılığı artmaktadır. Mevcut müşterilerinizin de kurumsal kimliğinize daha fazla güven duyması sağlanara müşteri sadakati de artmaktadır.

Siz de firmanızın ulusal basında istediğiniz gibi yer almasını ister misiniz ?

  • Piyasaya yeni bir ürün sunuyorsunuz ..
  • Bir promosyon duyurusu yapmak istiyorsunuz ..
  • Ofisinizi taşıdınız veya şirketinizin yıldönümünü kutluyorsunuz..

Şirketinizle ilgili bu kadar çok duyurulabilecek haber varken , siz halâ basında yer almadınız mı ?

Basında yer alan firmaların algılanış şekli

  • Güvenilir
  • Başarılı
  • Yorumsuz

Yukarıdaki veriler yapılan çeşitli araştırmaların ortalamasıdır. Kesinlik taşımaz. Bilgi amacıyla verilmiştir.

Basın Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın basında etkili olarak yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede marka değeriniz ve markanızın bilinirliği artacaktır.

Basın Danışmanlığı hizmetini basında yer almak, markasının bilinirliğini arttırmak ve hedef kitlesine en iyi şekilde ulaşmak isteyen firmalar almalıdır.

Basın Danışmanlığı sayesinde markanız bilinir hale gelerek değer kazanacaktır. Bu sayede rakip firmaların önüne geçecek ve kazancınızı önemli miktarda artacaktır.

Basın danışmanlığı çok geniş bir hizmettir. Basında yer alan haberlerin kontrolü, bu haberlerin markanın değerini artıracak şekilde planlanması ve çalışmanın rapor halinde sunulması Basın Danışmanlığı hizmetinin parçası olarak söylenebilir.

Basın Danışmanlığı hizmetinin standart bir süresi yoktur. Firmanın isteklerine ve beklentilerine göre değişiklik göstermektedir.

Basın Danışmanlığı hizmetinde amaç basında çıkan marka değerini zarar verecek haberlerin yerine markanın değerini arttıracak haberlerin yer almasını sağlamaktadır. Bu hizmet için firmamız garanti vermektedir.

Basın Danışmanlığı hizmetinden faydalanmak için sitemizde bulunan iletişim bölümünü kullanarak ilgili departmanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişimİletişim sayfamızı aklınızdaki sorulara cevap bulmak için de kullanabilirsiniz.

tr_TRTurkish
Call Now ButtonHemen Ara