fbpx

Presseberatung

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

Zeitungen

Möchten Sie, dass Ihr Unternehmen nach Ihren Wünschen in der nationalen Presse vorgestellt wird?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Warum ist die Presseberatung wichtig?

Der Presseberatungsdienst hat sich parallel zur Entwicklung des digitalen Journalismus zu einem digitalen Ruf für Unternehmen entwickelt. Mit dem Bewusstsein der Kunden werden die in Google eingegebenen Informationen über das Unternehmen zu einer Referenz für die Kunden. Daher werden die Nachrichten auf den Websites eines Unternehmens, das einen Presseberatungsdienst erhält, dank einer Suche in Suchmaschinen zu einer positiven Referenz für Kunden. Nachrichten, die im Rahmen unserer Presseberatung veröffentlicht werden, tragen ebenfalls erheblich zur Markenpositionierung von Unternehmen bei. Menschen, die nach einer Dienstleistung oder einem Produkt in Bezug auf Ihre Branche suchen, finden Sie auch eher. Indem Sie Ihre bestehenden Kunden sicherer in Ihre Corporate Identity machen, steigt auch die Kundenbindung.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Presseberatungsdienste sollten von Unternehmen angeboten werden, die in der Presse sein möchten, um die Bekanntheit ihrer Marke zu steigern und ihre Zielgruppe bestmöglich zu erreichen.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Dank Press Consultancy wird Ihre Marke bekannt und gewinnt an Wert. Auf diese Weise werden Sie konkurrierenden Unternehmen einen Schritt voraus sein und Ihre Einnahmen werden erheblich steigen.

Presseberatung ist ein sehr breiter Service. Die Kontrolle der Nachrichten in der Presse, die Planung dieser Nachrichten, um den Wert der Marke zu steigern, und die Berichterstattung über die Studie können als Teil des Presseberatungsdienstes bezeichnet werden.

Der Presseberatungsdienst hat keine Standarddauer. Es variiert je nach den Wünschen und Erwartungen des Unternehmens.

Der Zweck des Presseberatungsdienstes besteht darin, sicherzustellen, dass die Nachrichten, die den Wert der Marke erhöhen, anstelle der Nachrichten, die den Markenwert in der Presse beeinträchtigen. Unsere Firma gibt eine Garantie für diesen Service.

Um vom Presseberatungsservice zu profitieren, können Sie unsere entsprechende Abteilung über den Kontaktbereich auf unserer Website erreichen. Sie können auch unsere Kontaktseite verwenden, um Antworten auf Ihre Fragen zu finden.

de_DEGerman
Jetzt anrufen ButtonJetzt anrufen