fbpx

Consultoria de premsa

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

diaris

Voleu que la vostra empresa aparegui a la premsa nacional com vulgueu?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Per què és important el servei d’assessorament de premsa?

El servei de consultoria de premsa s’ha convertit en una reputació digital per a les empreses en paral·lel al desenvolupament del periodisme digital. Amb la consciència dels clients, la informació introduïda a Google sobre l’empresa es converteix en una referència per als clients. Per tant, les notícies als llocs web d’una empresa que rep un servei de consultoria de premsa es converteixen en una referència positiva per als clients gràcies a una cerca als motors de cerca. Les notícies publicades dins del nostre servei de consultoria de premsa també contribueixen en gran mesura al posicionament de la marca de les empreses. Les persones que cerquen un servei o producte relacionat amb la vostra indústria també són més propensos a trobar-vos. En fer que els vostres clients existents tinguin més confiança en la vostra identitat corporativa, la fidelització dels clients també augmenta.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Els serveis de consultoria de premsa haurien de ser proporcionats per empreses que vulguin participar a la premsa, per augmentar la consciència de la seva marca i arribar al seu públic objectiu de la millor manera.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Gràcies a Press Consultancy, la vostra marca es donarà a conèixer i guanyarà valor. D’aquesta manera, s’avançarà a les empreses rivals i els seus guanys augmentaran significativament.

La consultoria de premsa és un servei molt ampli. El control de les notícies a la premsa, la planificació d’aquestes notícies de manera que augmenti el valor de la marca i la notificació de l’estudi es pot dir com a part del servei de consultoria de premsa.

El servei de consultoria de premsa no té una durada estàndard. Varia segons els desitjos i expectatives de l’empresa.

L’objectiu del servei de consultoria de premsa és garantir que les notícies que augmentin el valor de la marca en lloc de les que perjudiquin el valor de la marca a la premsa. La nostra empresa garanteix aquest servei.

Per tal de beneficiar-vos del servei d’assessoria de premsa, podeu contactar amb el nostre departament relacionat mitjançant la secció de contacte del nostre lloc web. També podeu utilitzar la nostra pàgina de contacte per trobar respostes a les vostres preguntes.

caCatalan
Botó Truca araTruca ara