fbpx

Consulenza stampa

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

giornali

Vorresti che la tua azienda fosse presente sulla stampa nazionale come desideri?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Perché il servizio di consulenza stampa è importante?

Il servizio di consulenza stampa è diventato una reputazione digitale per le aziende parallelamente allo sviluppo del giornalismo digitale. Con la consapevolezza dei clienti, le informazioni sull'azienda inserite in Google diventano un riferimento per i clienti. Pertanto, la notizia sui siti web di un'azienda che riceve un servizio di consulenza stampa diventa un riferimento positivo per i clienti grazie ad una ricerca sui motori di ricerca. Anche le notizie pubblicate nell'ambito del nostro servizio di consulenza stampa contribuiscono notevolmente al posizionamento del marchio delle aziende. Anche le persone che cercano un servizio o un prodotto correlato al tuo settore hanno maggiori probabilità di trovarti. Rendendo i tuoi clienti esistenti più sicuri della tua identità aziendale, aumenta anche la fedeltà dei clienti.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

I servizi di consulenza stampa dovrebbero essere forniti da aziende che vogliono essere sulla stampa, aumentare la consapevolezza del loro marchio e raggiungere il loro pubblico di destinazione nel migliore dei modi.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Grazie a Press Consultancy, il tuo brand diventerà noto e acquisirà valore. In questo modo, supererai le aziende rivali e i tuoi guadagni aumenteranno in modo significativo.

La consulenza stampa è un servizio molto ampio. Il controllo delle notizie sulla stampa, la pianificazione di queste notizie in modo da aumentare il valore del marchio e la rendicontazione dello studio si possono dire nell'ambito del servizio di Consulenza Stampa.

Il servizio di consulenza stampa non ha una durata standard. Varia in base ai desideri e alle aspettative dell'azienda.

Lo scopo del servizio di consulenza stampa è quello di garantire che le notizie che aumenteranno il valore del marchio anziché le notizie che danneggeranno il valore del marchio sulla stampa. La nostra azienda offre una garanzia per questo servizio.

Per beneficiare del servizio di Consulenza Stampa, è possibile contattare il nostro ufficio correlato utilizzando la sezione contatti del nostro sito web. Puoi anche utilizzare la nostra pagina dei contatti per trovare le risposte alle tue domande.

it_ITItalian
Chiama ora pulsanteChiamare ora