fbpx

Pressinõustamine

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

ajalehed

Kas soovite, et teie ettevõte ilmuks üleriigilises ajakirjanduses nii, nagu soovite?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Miks on pressinõustamine oluline?

Pressinõustamisteenusest on saanud ettevõtete digitaalne maine paralleelselt digitaalse ajakirjanduse arenguga. Klientide teadlikkusega saab Google'i sisestatud teave ettevõtte kohta klientide jaoks viide. Seetõttu saavad pressinõustamisteenust saava ettevõtte veebisaitide uudised tänu otsingumootorites tehtud otsingule klientide jaoks positiivseks referentsiks. Meie pressinõustamisteenuse raames avaldatud uudised aitavad suuresti kaasa ka ettevõtete kaubamärgi positsioneerimisele. Samuti leiavad teid tõenäolisemalt inimesed, kes otsivad teie valdkonnaga seotud teenust või toodet. Muutes oma olemasolevad kliendid oma ettevõtte identiteedis enesekindlamaks, suureneb ka klientide lojaalsus.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Pressinõustamisteenuseid peaksid pakkuma ettevõtted, kes soovivad olla ajakirjanduses, suurendada oma kaubamärgi tuntust ja jõuda parimal viisil sihtrühmani.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Tänu pressinõustamisele saab teie kaubamärk tuntuks ja saab väärtust. Nii jõuate rivaalitsevatest ettevõtetest ette ja teie kasum kasvab märkimisväärselt.

Pressinõustamine on väga lai teenus. Uudiste kontroll ajakirjanduses, nende uudiste kavandamine kaubamärgi väärtuse suurendamiseks ja uuringu kajastamine võib öelda pressinõustamisteenuse osana.

Pressinõustamisteenusel ei ole tavapärast kestust. See varieerub vastavalt ettevõtte soovidele ja ootustele.

Pressinõustamisteenuse eesmärk on tagada, et ajakirjanduses brändi väärtust kahjustavate uudiste asemel oleksid uudised, mis suurendavad brändi väärtust. Meie ettevõte annab sellele teenusele garantii.

Pressinõustamisteenuse kasutamiseks võite meie seotud osakonda jõuda meie veebisaidi kontaktide jaotise kaudu. Samuti võite meie küsimustele vastuste leidmiseks kasutada meie kontaktilehte.

etEstonian
Helistage kohe