fbpx

Druk op Consultancy

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

kranten

Wilt u dat uw bedrijf naar believen in de landelijke pers verschijnt?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Waarom is de persadviesdienst belangrijk?

Persadviesdienst is een digitale reputatie geworden voor bedrijven, parallel met de ontwikkeling van digitale journalistiek. Met het bewustzijn van de klanten wordt de informatie die in Google over het bedrijf wordt ingevoerd een referentie voor de klanten. Daarom wordt het nieuws op de websites van een bedrijf dat een persadviesdienst ontvangt, een positieve referentie voor klanten dankzij een zoekopdracht op zoekmachines. Ook nieuws dat in het kader van onze persadviesdienst wordt gepubliceerd, draagt in hoge mate bij aan de merkpositionering van bedrijven. Mensen die op zoek zijn naar een dienst of product gerelateerd aan uw branche, zullen u waarschijnlijk ook vinden. Door uw bestaande klanten meer vertrouwen te geven in uw huisstijl, neemt ook de klantloyaliteit toe.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Persadviesdiensten moeten worden geleverd door bedrijven die in de pers willen staan, om de bekendheid van hun merk te vergroten en hun doelgroep op de beste manier te bereiken.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Dankzij Press Consultancy wordt uw merk bekend en wint het aan waarde. Op deze manier loop je voor op concurrerende bedrijven en zullen je inkomsten aanzienlijk stijgen.

Persadvies is een zeer brede dienst. De controle over het nieuws in de pers, de planning van dit nieuws om de waarde van het merk te vergroten en de rapportage van het onderzoek kan worden gezegd als onderdeel van de Press Consultancy-service.

De dienst Persadvies heeft geen standaardduur. Het varieert naargelang de wensen en verwachtingen van het bedrijf.

Het doel van de dienst Press Consultancy is ervoor te zorgen dat het nieuws dat de waarde van het merk verhoogt in plaats van het nieuws dat de merkwaarde in de pers schaadt. Ons bedrijf geeft garantie op deze service.

Om gebruik te kunnen maken van de dienst Persadvies kunt u onze gerelateerde afdeling bereiken via het contactgedeelte op onze website. Ook voor het beantwoorden van uw vragen kunt u gebruik maken van onze contactpagina.

nl_NLDutch
Bel nu knopBel nu