fbpx

Consultoría de prensa

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

periódicos

¿Le gustaría que su empresa apareciera en la prensa nacional como lo desea?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

¿Por qué es importante el servicio de asesoría de prensa?

El servicio de consultoría de prensa se ha convertido en una reputación digital para las empresas en paralelo con el desarrollo del periodismo digital. Con la conciencia de los clientes, la información ingresada en Google sobre la empresa se convierte en una referencia para los clientes. Por tanto, la noticia en las webs de una empresa que recibe un servicio de consultoría de prensa se convierte en un referente positivo para los clientes gracias a una búsqueda en buscadores. Las noticias publicadas en el ámbito de nuestro servicio de consultoría de prensa también contribuyen en gran medida al posicionamiento de marca de las empresas. Las personas que buscan un servicio o producto relacionado con su industria también tienen más probabilidades de encontrarlo. Al hacer que sus clientes existentes tengan más confianza en su identidad corporativa, la lealtad del cliente también aumenta.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Los servicios de consultoría de prensa deben ser prestados por empresas que quieran estar en la prensa, para aumentar el conocimiento de su marca y llegar de la mejor manera a su público objetivo.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Gracias a la Consultoría de Prensa, su marca se dará a conocer y cobrará valor. De esta forma, te adelantarás a empresas rivales y tus ganancias aumentarán significativamente.

La consultoría de prensa es un servicio muy amplio. El control de las noticias en la prensa, la planificación de estas noticias de manera que aumente el valor de la marca, y el reportaje del estudio se puede decir como parte del servicio de Consultoría de Prensa.

El servicio de Asesoría de Prensa no tiene una duración estándar. Varía según los deseos y expectativas de la empresa.

El objetivo del servicio de Consultoría de Prensa es asegurar que las noticias que aumentarán el valor de la marca en lugar de las noticias que dañarán el valor de la marca en la prensa. Nuestra empresa da garantía por este servicio.

Para beneficiarse del servicio de Asesoría de Prensa, puede comunicarse con nuestro departamento relacionado utilizando la sección de contacto en nuestro sitio web. También puede utilizar nuestra página de contacto para encontrar respuestas a sus preguntas.

es_ESSpanish
Llama ahora