fbpx

Servicio de Channel Manager para hoteles

trabajo-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Ofrecemos un servicio de channel manager a hoteles. Nos aseguramos de que los hoteles estén incluidos en los sitios de ventas de hoteles populares que sirven de forma digital. Junto con los partners con los que trabajamos, ofrecemos la oportunidad de utilizar todos los canales de venta de forma eficaz y actualizada, de esta forma los hoteles pueden incrementar sin esfuerzo sus ingresos en medios digitales. Tú también, Kobimedia A.Ş. Si desea aumentar sus ingresos aprovechando el conocimiento de la empresa, solo complete el formulario a continuación.

es_ESSpanish
Llama ahora