fbpx

Servei de gestor de canals d’hotel

treball-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş., Oferim un servei de gestor de canals als hotels. Ens assegurem que els hotels s'incloguin als llocs de venda d'hotels més populars que ofereixen serveis digitals. Juntament amb els socis amb els quals treballem, oferim l’oportunitat d’utilitzar tots els canals de venda de manera eficaç i actualitzada. D’aquesta manera, els hotels poden augmentar els seus ingressos sense esforç en mitjans digitals. Vostè també, Kobimedia A.Ş. Si voleu augmentar els vostres ingressos aprofitant els coneixements de l’empresa, només heu d’omplir el formulari següent.

caCatalan
Truca ara