fbpx

Hotel Channel Manager Service

werk-5382501_1920

Hotel Channel Manager, otel işletmelerinin online satış kanallarını yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, otellerin oda stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak birden fazla online kanala (booking.com, hotels.com, Expedia, vb.) eşzamanlı olarak yönetmelerini sağlar.

Kobimedya Hotel Channel Manager hizmeti, otellerin rezervasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve online varlıklarını artırmalarına yardımcı olur. Bu hizmet sayesinde oteller, farklı online kanallarda aynı anda mevcut olan oda kapasitelerini ve fiyatlarını kolayca yönetebilirler. Böylece, müşterilerin doğrudan otel web sitelerinden rezervasyon yapmalarını teşvik ederek, doğrudan rezervasyonların artmasına yardımcı olabilirler.

Hotel Channel Manager hizmetimiz aynı zamanda otellerin online satış kanallarından gelen verileri de toplayarak, otellerin satış trendleri ve müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Bu veriler sayesinde oteller, online satışlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler ve online varlıklarını daha da geliştirebilirler.

Kobimedia Inc. Ş. Bieden we een channel manager-service aan hotels. Wij zorgen ervoor dat hotels worden opgenomen in populaire hotelverkoopsites die digitaal bedienen. Samen met de partners waarmee we samenwerken bieden we de mogelijkheid om alle verkoopkanalen effectief en up-to-date te benutten, zodat hotels moeiteloos hun omzet in digitale media kunnen vergroten. Jij ook, Kobimedia A.Ş. Als u uw inkomen wilt verhogen door gebruik te maken van de kennis van het bedrijf, vul dan onderstaand formulier in.

nl_NLDutch
Bel nu