fbpx

Assessoria de Imprensa

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

jornais

Você gostaria que sua empresa aparecesse na imprensa nacional como você deseja?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Por que o serviço de assessoria de imprensa é importante?

O serviço de assessoria de imprensa tornou-se uma reputação digital para empresas, paralelamente ao desenvolvimento do jornalismo digital. Com a conscientização dos clientes, as informações inseridas no Google sobre a empresa passam a ser uma referência para os clientes. Assim, as notícias nos sites de uma empresa que recebe um serviço de assessoria de imprensa tornam-se uma referência positiva para os clientes graças a uma pesquisa nos motores de busca. As notícias veiculadas no âmbito do nosso serviço de assessoria de imprensa também contribuem fortemente para o posicionamento de marca das empresas. As pessoas que procuram um serviço ou produto relacionado ao seu setor também têm maior probabilidade de encontrá-lo. Ao tornar seus clientes existentes mais confiantes em sua identidade corporativa, a fidelidade do cliente também aumenta.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Os serviços de Assessoria de Imprensa devem ser prestados por empresas que pretendam estar na imprensa, para aumentar a notoriedade da sua marca e atingir o seu público-alvo da melhor forma.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Graças à Assessoria de Imprensa, sua marca se tornará conhecida e ganhará valor. Desta forma, você estará à frente de empresas rivais e seus ganhos aumentarão significativamente.

A assessoria de imprensa é um serviço muito amplo. O controlo das notícias na imprensa, o planeamento dessas notícias de forma a valorizar a marca, e a divulgação do estudo podem ser ditos no âmbito do serviço de Assessoria de Imprensa.

O serviço de Assessoria de Imprensa não tem duração padronizada. Varia de acordo com os desejos e expectativas da empresa.

O objectivo do serviço de Assessoria de Imprensa é garantir que as notícias que vão aumentar o valor da marca em vez das notícias que vão prejudicar o valor da marca na imprensa. A nossa empresa dá garantia neste serviço.

Para beneficiar do serviço de Assessoria de Imprensa, pode contactar o nosso departamento relacionado através da secção de contactos do nosso site. Você também pode usar nossa página de contato para encontrar respostas às suas perguntas.

pt_PT_ao90Portuguese
Botão Ligar agoraLigue agora