fbpx

Conseil de presse

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

les journaux

Souhaitez-vous que votre entreprise soit présentée dans la presse nationale comme vous le souhaitez?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Pourquoi le service de conseil à la presse est-il important?

Le service de conseil en presse est devenu une réputation numérique pour les entreprises parallèlement au développement du journalisme numérique. Avec la prise de conscience des clients, les informations saisies dans Google sur l'entreprise deviennent une référence pour les clients. Ainsi, l'actualité sur les sites Internet d'une entreprise qui reçoit un service de conseil presse devient une référence positive pour les clients grâce à une recherche sur les moteurs de recherche. Les actualités publiées dans le cadre de notre service de conseil presse contribuent également grandement au positionnement de marque des entreprises. Les personnes à la recherche d'un service ou d'un produit lié à votre industrie sont également plus susceptibles de vous trouver. En rendant vos clients existants plus confiants dans votre identité d'entreprise, la fidélité des clients augmente également.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Les services de conseil en presse devraient être fournis par des entreprises qui souhaitent se présenter dans la presse, pour accroître la notoriété de leur marque et atteindre au mieux leur public cible.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

Grâce à Press Consultancy, votre marque se fera connaître et gagnera en valeur. De cette façon, vous devancerez les entreprises concurrentes et vos revenus augmenteront considérablement.

Le conseil de presse est un service très large. Le contrôle de l'actualité dans la presse, la planification de ces actualités de manière à augmenter la valeur de la marque, et le reportage de l'étude peuvent se dire dans le cadre du service Press Consultancy.

Le service de conseil de presse n'a pas de durée standard. Cela varie en fonction des souhaits et des attentes de l'entreprise.

Le but du service de conseil de presse est de s'assurer que les nouvelles qui augmenteront la valeur de la marque au lieu des nouvelles qui nuiront à la valeur de la marque dans la presse. Notre société donne une garantie pour ce service.

Afin de bénéficier du service de Conseil de Presse, vous pouvez joindre notre service associé en utilisant la section contact de notre site Web. Vous pouvez également utiliser notre page de contact pour trouver des réponses à vos questions.

fr_FRFrench
Bouton Appeler maintenantAppelle maintenant